Firma VIDIA, spol. s r.o. je soukromá česká biotechnologická firma, která byla založena v roce 1991 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi ve zdravotnické výrobě. Firma má silné výzkumné a vývojové oddělení, které navíc udržuje tvořivé kontakty s Akademií věd ČR, nemocnicemi a vysokými školami. VIDIA má také laboratoř pro syntézu peptidů a konjugátů.

V rámci výzkumu ve společnosti Vidia jsme využili program Inovační vouchery z Operačního programu Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost OPPIK, kde jsme v rámci projektu „Výběr a testování vhodnosti antigenů pro diagnostiku neurodegenerací“ navázali spolupráci s Národním ústavem duševního zdraví. Cílem projektu je mimo jiné posílení výzkumu, technologického rozvoje a inovací ve Vidii a zvýšení intenzity a účinnosti spolupráce s výzkumnými institucemi ve výzkumu, vývoji a inovacích. 

Projekt „Zvýšení konkurenceschopnosti VIDIA spol. s r.o. na zahraničních trzích“ je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je podpora získání zkušeností potřebných ke zvýšení konkurenceschopnosti na zahraničních trzích, k upevnění pozice společnosti na trhu a zároveň ppodpora navázání obchodních a vývojových spoluprací.

CZ RO B C

Projekt ,,Rozšíření výrobního programu společnosti VIDIA“ je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení výroby prototypů vzešlých z vlastního vývoje, pořízení technologie pro výrobu inovovaných produktů a zavedení organizační inovace spočívající v pořízení a inplementaci softwaru na řízení výroby a skladování.

• Vysoká kvalita pro správné výsledky

Všechny produkty firmy procházejí vícestupňovou kontrolou v průběhu procesu výroby a testy v Národních referenčních laboratořích. Firma je od roku 2003 držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 13485 a účastní se mezinárodních programů hodnocení kvality External Quality Assurance, Labquality (Finsko), INSTAND (Německo). V rámci České republiky je VIDIA zapojena do programu EHK. VIDIA produkty jsou vyvíjeny tak, aby měly vysokou kvalitu, dlouhou životnost a jednoduché použití.

• Rozumná cena

VIDIA se snaží udržovat rozumnou cenovou politiku, jejímž záměrem je, aby využívání našich souprav přinášelo zákazníkům i finanční zisk.

• Zákaznický servis

Naši zkušení pracovníci jsou připraveni kdykoliv konzultovat se zákazníky interpretaci výsledků. Na základě požadavků zákazníků neustále vylepšujeme naše produkty, případně vyvíjíme nové diagnostické soupravy. VIDIA v rámci zakázkové syntézy nabízí přípravu syntetických peptidů a konjugátů.

• Spolehlivé dodávky

Distribuce zboží se provádí obvykle jednou týdně. V případě akutní nutnosti dodáme požadované zboží okamžitě.

 

Záměna společností Vidia spol. s r. o. a Vidia-Diagnostika spol. s r. o.

Protože se velmi často setkáváme se záměnou naší společnosti Vidia spol. s r. o. se společností Vidia-Diagnostika spol. s r. o., rádi bychom uvedli tento omyl na pravou míru.

V minulosti byla Vidia-Diagnostika naší dceřinou společností, proto ten téměř totožný název, ale od roku 2012 jsme dvě zcela samostatné nezávislé společnosti. Vidia-Diagnostika je společnost provozující laboratorní diagnostiku a vlastní ji akciová společnost FutureLife a.s., zatímco naše společnost Vidia je výrobce a dodavatel IVD souprav, s více než dvacetiletou tradicí, výhradně českým kapitálem a stále stejnými vlastníky.

budova

roubalpamt deska

 

 

 

 

 

 

Jste zde: Home O nás