Firma VIDIA, spol. s r.o. je soukromá česká biotechnologická firma, která byla založena v roce 1991 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi ve zdravotnické výrobě. Firma má silné výzkumné a vývojové oddělení, které navíc udržuje tvořivé kontakty s Akademií věd ČR, nemocnicemi a vysokými školami. VIDIA má také laboratoř pro syntézu peptidů a konjugátů.

• Vysoká kvalita pro správné výsledky

Všechny produkty firmy procházejí vícestupňovou kontrolou v průběhu procesu výroby a testy v Národních referenčních laboratořích. Firma je od roku 2003 držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 13485 a účastní se mezinárodních programů hodnocení kvality External Quality Assurance, Labquality (Finsko), INSTAND (Německo). V rámci České republiky je VIDIA zapojena do programu EHK. VIDIA produkty jsou vyvíjeny tak, aby měly vysokou kvalitu, dlouhou životnost a jednoduché použití.


• Rozumná cena

VIDIA se snaží udržovat rozumnou cenovou politiku, jejímž záměrem je, aby využívání našich souprav přinášelo zákazníkům i finanční zisk.

• Zákaznický servis

Naši zkušení pracovníci jsou připraveni kdykoliv konzultovat se zákazníky interpretaci výsledků. Na základě požadavků zákazníků neustále vylepšujeme naše produkty, případně vyvíjíme nové diagnostické soupravy. VIDIA v rámci zakázkové syntézy nabízí přípravu syntetických peptidů a konjugátů.

• Spolehlivé dodávky

 

budova

roubalpamt deska
Jste zde: Home Profil firmy